Çorlu İkinci El Eşya

Kullanılmış eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız sektörde uzun süredir kaliteli hizmet vermekte olan Çorlu ikinci el eşya ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza iletişim numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilir hatta isterseniz whatsapp ile de diyalog kurabilirsiniz. İkinci el vermek istediğiniz kullanılmış eşyanızın resmini çekerek whatsapp ile bize gönderebilirsiniz.

İşinde profesyonel uzmanlarımız adresinize kadar gelerek eşyanızı inceler ve daha sonra kapıda ödeme yaparak eşyanızı teslim almaktadır. Sektörde en yüksek fiyatlar ile kullanılmış eşyayı satın alan Çorlu ikinci el eşya ile hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

İkinci el eşyayı teslim almadan önce çok detaylı inceleme yapan ekibimiz, eşya üzerinde çok fazla çizik ya da kumaşında yırtık olmamasına özen göstermektedir. Bunun nedeni titizlikle inceleyerek aldığımız tüm ikinci el eşyaları alma gereği duyan müşterilerimize uygun fiyatlardan satışını yapmaktayız.

İkinci el eşya alım ve satım hizmetinde güvenilir hizmet sunan Çorlu ikinci el eşya mobilyadan beyaz eşyaya kadar her türlü kullanılmış ya da az kullanılmış eşyanızı alarak, siz müşterilerine sunduğu iyi fiyatlar ile memnuniyeti oldukça yüksek tutmaktadır. Telefon ile randevu sağladıktan sonra size sunduğumuz fiyat teklifinde anlaşarak en kısa sürede eşyanızı sizden teslim almaktayız.

BÖLGELERİMİZHizmet verdiğimiz bölgelerimiz.
İLETİŞİMFirma iletişim bilgilerimiz.